Anasayfa / Zayıflama / Gano Kahve Zayıflatır Mı?

Gano Kahve Zayıflatır Mı?

Tam adıyla Ganocafe Classic, Ganoderma Lucidum (Kırmızı Reishi Mantarı)’la orjinal kahveden harmanlanarak hazırlanan siyah kahvedir. Tadı aynı kasik kahve tadındadır. Kahve Malezya’da yetişmektedir ve Gano Excel adında bir firmada üretilmektedir. Gano Kahve 110’a yakın ülkede satış yapmaktadır. Firmanın en çok tercih edilen ürünlerindendir.

Gano Kahve Ne İşe Yarar?

Gano Kahve kullanıcı da tokluk hissi yaratır. Ayrıca metabolizmayı hızlandırmaya ve kan şekerini de dengelemeye yarar. Kullanıcılarda ağrıları azaltma gibi etkilerde göstermektedir. Enerji verir ve güne enerjik başlamaya yarar.

Gano Kahve İçindekiler:

%99 toz kahveden ve %1 reishi mantarından oluşur. İçerisinde şeker yoktur ya da katkı maddeleri yoktur. Bolca kafein içerir.

Gano Kahve Nasıl Kullanılır Ve Hazırlanır?

Ürün bir paket içerisinde satılır ve içerisinde 30 adet kahve bulunur. Kahvi bir fincan kaynamış suyun içine dökerek kullanılır. Kahveyi sert sevenler tam bir paket , yumuşak sevenler ise yarım bir paket dökerek içebilirler. Kahve aç karna tüketildiğinde daha etkilidir. Şekersiz olmasına rağmen içimi zor değildir ve mide bulandırmaz. Bu sayede aç karna içmeniz de bir sakınca olmaz. Enerji vermesi sebebiyle kahvenin akşam tüketilmesi önerilmez fakat gece uyumak istemiyorsanız tüketebilirsiniz. Gece boyu ayakta kalmanıza yardımcı olacaktır.

Gano Kahve Günde Kaç Defa Kullanılabilinir?

Kahveyi maksimum günde 2 paket içilebilinir. Fakat bu önerilmez o yüzden günde bir paket içilmesi en uygunudur. Günde ayrı vakitlerde içmek isteyenler ise bir paketin yarısını sabah yarısını başka bir vakitte kullabilir.  

Gano Kahvenin Yararları:

 • Bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu sayede hasta olmanız engellenir.
 • Akciğer, karaciğer ve kalp sağlığını korur.
 • Kanserin oluşmasını engeller.
 • Aynı çikolata gibi vücuda mutluluk hormonu olan endorfin salgılar.
 • Şekersiz olduğu için insülin oranını dengeler.
 • Saçta ki güçsüzlükleri götürür ve saçı onarır.
 • İltihaplanmayı azaltır.
 • Stresi hafifletir
 • Belleği genişletir.
 • Yaşlanmayı yavaşlatır.

Gano Kahvenin Zararları:

 • Gece kullanıldığında uyumayı engeller.
 • İçerisinde ki bolca kafein nedeniyle kalp rahatsızlığı olanlarda çarpıntısı yapabilir.
 • Her ürün gibi Gano Kahvenin de fazlası zararlıdır. Bu yüzden satıcıların ve uzmanların söylediği miktarda kullanılması gerekmektedir. Fazla kullanım çeşitli hastalıkları meydana getirebilir.

Gano Kahve Zayıflatır Mı?

Ürün doğrudan zayıflatma ürünü değildir lakin zayıflamada yardımcı olabilecek ürünlerdendir. Tokluk hissi verme özelliğiyle yemenizi azaltabilir ve metabolizmayı hızlandırma özelliği ile de sindiriminizi kolaylaştırabilir. Bu etkenler sayesinde kilo vermenizde yardımcı olur.Fakat kahve herkeste aynı etkiyi göstermez.

Nerede Satılır? Fiyatı Ne Kadardır?

Gano Kahveyi internet üzerinde birçok siteden temin edebilirsiniz. Fiyatı gramına ve sitelere göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar genellikle 35-80 Tl arasıdır.

Kahve 2010 yılından itibariyle Gano Exel firması sayesinde Türkiye’de satışa başlamıştır. Bazı yerlerde yasaklandığı dile getirilse de hala ülkemizde satışı devam etmektedir.

Hakkında ozonmedya

Bu yazımızı okudunuz mu?

Chia Tohumu ile Kilo Verme

Son yılların kilo vermede en çok söz edilen chia tohumu nane bitki türlerinden biri olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir