Anasayfa / Zayıflama / Leslie Sansone 5 Mil İle Nasıl Zayıflanır?

Leslie Sansone 5 Mil İle Nasıl Zayıflanır?

Kilo vermek erkek bayan farketmeksizin herkesin hayali. Günümzde sağlıksız beslenme ve sporsuz pasif yaşam, kilo vermeyi çok daha zorlaştırıyor. Onlarca diyet ve egzersiz denemesinin olumsuz yanıt vermesinin temel sebebi de budur. Ancak Leslie Sansone 5 mil adlı program sizi sandığınızdan çok daha kısa sürede hayalinizdeki vücuda kavuşturabilir. Kilo vermek istiyorsanız bu programı mutlaka denemelisiniz. Peki  Leslie Sansone 5 Mil programı nedir nasıl uygulanır ?

Leslie Sensone 5 mil programı temel olarak vücut metebolizmasını hızlandıran yürümeden yürüyüş yapıp kalori vermenizi sağlayan bir programdır. 5 mil yaklaşık olarak 8 killometreye denk gelmektedir. Bu program yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmekte ve program sonunda 8 kilometre yürümüş kadar kalori yakmış oluyorsunuz. Ortalama 70 kilo ağırlığındaki bir erkek, bu program sayesinde 70 dakikada yaklaşık olarak 500-600 arasında kalori harcayabiliyor. Üstelik sadece program esnasında değil sonrasında da metebolizmayı hızlandırarak gün içerisinde fazladan 200-300 kalori harcamanızı sağlıyor.

Çoğu zaman salona gidip spor yapmak keyifli olmayabilir veya maddi sebeplerden dolayı uygun da olmayabilir. Ancak bu program evden çıkmadan özgüveninizi zedelemeden 70 dakikada 600 kaloriye kadar eneri harcamanızı sağlıyor.

Leslie Sansone 5 Mil

Leslie Sansone 5 Mil Kaç Kilo Vermeyi Vaadediyor?

Program hiçbir diyet olmaksızın yapıldığında, ayda 3-4 kilo verdirmeyi vaadediyor. Eğer kilonuz çok yüksek ise, örneğin 140-150 gibi rakamlardaysanız hiçbir diyet yapmadan bu program sayesinde bir ayda 7-8 kilo verebilirsiniz. Program diyetle desteklendiğinde kilo verimi en üst düzeye ulaşacaktır.

Uygulanması Gereken Diyet Takviyeleri

Fazla kilolarınız varsa bu programdan yararlanabilirsiniz. Aylık kilo verme hedefinize göre program çeşitli diyetlerle uyguanabilir. Örnek olarak 80 kilo bir bayan kilo vermek istiyorsa, günlük kalori ihtiyacı 2400 olduğunu varsayarsak 2000 kalorilik bir diyet ve bu program ile günlük 900 kalori gibi bir açık olulşturmuş olacak ve bu açık da ona bir ayda 4 kilo verdirecektir. 1500 kalorilik bir diyet yapıldığında ise kilo verimi 6-7 civarına kadar ulaşabilmektedir. Programdan verimli fayda almak için diyet şart değildir, ancak metebolizmanız hızlanacağı için daha fazla besine ihtiyaç duyacak ve sık acıkacaksınız. Bu nedenle, ihtiyacınızdan daha fazla kalori almadığınıza emin olmalısınız.

Hakkında ozonmedya

Bu yazımızı okudunuz mu?

Kışın Kilo Vermek

Kışın kilo vermek aslında yazın kilo vermekten daha kolay ve avantajlıdır. Diyetisyenler karanlığın erken çökmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir